Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

Cypress Hill obdrží hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy!

28.6.2018

Cypress Hill obdrží hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy!

Hollywoodská obchodní komora odhalila jména, která v roce 2019 obdrží hvězdu na slavném Hollywoodském chodníku slávy. Mezi jmény se objevila jedna z nejlegendárnějších skupin celého věku Hip-Hopu, Cypress Hill! Už bylo také na čase!

Mezi dalšími jmény se objevili The Letterman, country zpěvačka Faith Hill, Dolly Parton, Tommy Mottola, P!nk, Teddy Riley, Linda Rostadt a Emmylou Harris.

 Kdo by neznal Cypress Hill?! B-Real, Sen Dog, DJ Muggs a Eric Bobo. Můžeme úplně v klidu říct, že jsou to největší propagátoři rekreačního užívání konopí! Cypress Hill a marihuana je tak logické spojení, jako „pes a kost“. Od roku 1991 mají na kontě více jak 9 studiových alb a několik dalších kompilačních. Mezi jejich nejlegendárnější hity patří skladby „How I Could Just a Kill a Man“, „Hits From The Bong“, „I Want To Get Gigh“, „Insane In The Brain“, „Rock Superstar“a vlastně když se nad tím zamyslíme, která jejich skladba legendární není?! Podtrženo sečteno, kdo jiný by měl obdržet hvězdu na chodníku slávy, než právě oni! Za celou redakci Hiphopstage.cz upřímně gratulujeme těmto velikánům!

zdroj: hiphopdx.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.