Hip Hop Magazín

Hudba

Dvojice ManGE a Jay se po delší odmlce již brzy vrátí na scénu s novým videoklipem “Nás nedostanou”

22.5.2019

Dvojice ManGE a Jay se po delší odmlce již brzy vrátí na scénu s novým videoklipem “Nás nedostanou”

Ocelové město hlásí pro letošní rok nejeden návrat. Na scénu se po odmlce několika let vrátí dvojice ManGE a Jay (JayBee), která již brzy poskytne svým věrným fanouškům nový materiál. ManGE a Jay spolu začínali zhruba v roce 2011 avšak po dvou letech se jejich cesty rozešli a každý si následně šlapal po té své. ManGE s chutí rozšiřoval svůj repertoár o skladby jako “Naše Generace” a obrážel kluby s ikonami jako Separ, Kali či Kontrafakt… Za to Jay byl odjakživa spíše undergroundový rapper, který si zakládal na výpovědní hodnotě. 

Ne vždy jde však vše podle plánu… A právě v tomto případě bohužel nebyly rozdány ty správné karty. Rap musel jít na druhou kolej. Proč tomu tak bylo, vám již brzy vysvětli kluci sami. Po šesti letech totiž zřejmě vypadá vše opět růžově. Chalani jsou nastartováni a s chutí tvořit. V šuplíku mají schované hity, o které se s vámi chtějí již brzy podělit. První zmiňovaná vlaštovka ponese název “Nás nedostanou”. Skladbu bude doprovázet noční příběhový vizuál, natočený Markem Tomíčkem.

Pokud vše půjde jak má, měl by zmiňovaný videoklip spatřit světlo světa už tento víkend. Očekává se velký návrat. Předčí ManGE a Jay všechny obavy a nabídnou sousto lahodné uchu posluchače nebo tento výstřel mimo svůj cíl? Nechme se překvapit. Obrázek si můžeš udělat už dnes a to díky nedávno publikované krátké ukázce.

Teď už vážně, po 6ti letech to příjde … k tomuhle netřeba slov Tomáš JayBee progres posoudíte sami…brzy ve vašich uších…

Zveřejnil(a) Denis Mange dne Pondělí 20. května 2019


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.