Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Ticho, klid. Prosil bych nerušit! Prago Union spáchá verbální atentát na pražský Napalm.

15.3.2022

Ticho, klid. Prosil bych nerušit! Prago Union spáchá verbální atentát na pražský Napalm.

Je to tak! Už za čtyři dny, tuto sobotu, 19. března 2022, napadne pódium klubu Napalm na Palmovce Adam Svatoš, a.k.a Kato, s DJ Ramelem v zádech.

Nastav si upozornění, zruš si plány. Teda pokud tvoje plány ještě nejsou přijít v sobotu večer do pražského Napalmu. Hip-hopem posedlá organizace Funk The Juice ti totiž přináší koncert legendárního rýmotepce. Někdo ho zná ještě jako Depha z dob Chaozzu, pro jiné je to Kato de Prago Union, tak či tak se stále bavíme o jednom z nejlepších rapperů československé scény. A zatímco ten bude mít mikrofon u úst, desky poškrábe skvělý DJ Ramel.

A aby toho nebylo málo, s Ramelem se vystřídají za gramcem DJ’s Dug a Ghost, kanadský rodák 3Ly předvede krátký rapový set, Dratek pokřtí své debutové album Přímotop. Celý program by měl pak završit open-mic v režii Freestyle Homies Night, takže všichni nadějní MC’s, co by si rádi v sobotu vzali do ruky mikrofon, na značky! Po dobu celé akce bude probíhat i sketch session pro všechny writery, křeslíře i pisálky, kteří budou mít příležitost opřít fix o papír. Pořadatel také slibuje vystoupení b-boys a b-girls. Pokud se vše splní, máme příležitost zúčastnit se plnohodnotné hip-hopové slavnosti se všemi jejími základními kameny.

A co za to? Do Napalmu si v první řadě musíte zaplatit měsíční členství za 50 korun českých. To je na celý kalendářní březen, kdybyste tam třeba už byli, nebo se tam chystali i v neděli. Platí se na místě. Na akci jako takovou si můžete lístky koupit v předprodeji tady, za 200 Kč, případně za 250 Kč na místě v den konání. A to bych řekl, že je fér za takovou párty! Takže v sobotu navi!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.