Hip Hop Magazín

Hudba

„Vono to mluví, EP volá domů.“ – Philipski má pro své fanoušky nový fresh materiál

7.9.2022

„Vono to mluví, EP volá domů.“ – Philipski má pro své fanoušky nový fresh materiál

 

Rapper Philipski volá domů… Pardon! Jeho druhé EP volá domů. Rodák z Teplic nad Metují žijící už několik let v Praze se však dovolal mnohem dále. Signál v podobě výše zmiňovaného EP, které vyšlo dne 09.08.2022 zasáhlo například i naší redakci a to s velmi kladným ohlasem.

 

 

Projekt obsahuje 8 skladeb a vyšlo jak na vybraných digitálních službách, tak na CD´s avšak v omezeném počtu 303 kusů. Chceš-li ulovit kousek pro sebe, stačí kontaktovat přímo autora na sociálních sítích a nebo e-mailu: philipski.boy@gmail.com.

„Mojí tvorbou se nese symbolika číslice 303. Odkazuje na kraj odkud pocházím. 303 je číslo silnice, která vede skrze okres Náchod – vede z Náchoda do Broumova, takže symbolika odkazující na můj hood. Pocházím tedy z východních Čech, ale žiju už několik let v Praze.“ – vysvětluje Philipski.

 

 

Co se týče hudební produkce, za zmínku zde stojí jména jako Washelll, PhoeniCZ či Baboonyo jehož dílo doplnil trubkou Edosh. Ostatní beaty jsou většinou zakoupeny ze zahraničí skrze webové nabídky producentů. O následný grafický design se postaral Magion149.

Celé EP se nahrávalo na pražském Žižkově ve studiu Booth. Toto studio si u sebe vybudoval Gesto. A právě Gesto má na starosti i mix a master. „Je to můj rapovej parťák, se kterým hrajeme společně i koncerty. Pokud je k tomu prostor před a po show, tak s námi také spojí síly dobře známý DJ Ba2s (Chaozz). Stejně tak tomu bude na křtu EP v Dejvické Klubovně, který proběhne 9. 9. 2022.“

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.