Hip Hop Magazín

Móda

Nová jarní dámská kolekce značky Jordan razí funkčnost a odvážnost

7.2.2020

Nová jarní dámská kolekce značky Jordan razí funkčnost a odvážnost

Nike představuje novou dámskou kolekci oblečení Jordan Women’s Flight Utility pro jaro 2020. Páteří této kolekce je důraz na funkčnost a práce se základními kousky sportovního oblečení s výraznou streetwear identitou. Vzdor a odvážnost – archetypální prvek kolekcí Jordan – se tentokrát promítá i do dámské kolekce.

 

Zpěvačka Teyana Taylor v nové Jordan Women’s Reversible Bomber Jacket, kalhotách Utility Pant a kombinéze Bodysuit.

 

„Ženy s vášní ke sportu si od nás žádají mnohem více a tato nová kolekce je oslavou vyšších standardů, soutěživosti a nebojácného smýšlení. Tato kolekce je pro všechny ženy, které si věří, míří vysoko a nebojí se překonávat své hranice,” říká Andrea Perez, hlavní manažerka dámského oddělení značky Jordan.

 

 

Nově redefinovaný ikonický kousek Flight Suit se společně se zbytkem kolekce inspiruje prvky z kolekce Michaela Jordana z poloviny osmdesátých let. Tento odkaz na minulost je stavebním kamenem pro vyjádření současných témat týkajících se těla a sebevědomí. Kalhoty Utility Pant a bunda Bomber Jacket pracují s myšlenkou oversized designu a čistě ženskými prvky jako je vysoký pas nebo kapuce z umělé kožešiny.

 

 

Každý kousek nové kolekce lze nosit hned na několik způsobů a dát tak průchod své vlastní osobitosti – Bomber lze nosit naruby, Flight Suit má zase stahovací pas a zkracovací nohavice. Nová barevná kombinace je pokračováním série značky Jordan, která často pracuje s přírodními barvami – tentokrát jde o odstíny olivové a hnědé, které kontrastují s elektrizující zelenožlutou.

 

 

Všechny prvky nové jarní kolekce Jordan jsou navrženy tak, aby dokázaly padnout různým typům postavy a většina z nich je k dispozici v asijských i plus velikostech.

 

 

Kolekce oblečení Jordan Women’s Flight Utility Apparel je k dispozici od 1. února 2020 ve vybraných kamenných prodejnách a od 14. února na Jordan.com, SNKRS a u vybraných prodejců po celém světě.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.