Hip Hop Magazín

Hudba

Podpořte návrat rap battlové scény do naší Rapubliky. Startovač hlásí pro MadCircus posledních šest dní

7.2.2020

Podpořte návrat rap battlové scény do naší Rapubliky. Startovač hlásí pro MadCircus posledních šest dní

O tom, že je jediná battlová liga v ČR zpět jsme vás už informovali. (Více zde) Dnes však žádá o pomocnou ruku a proto jsme zpět z čerstvými informacemi.

„Po celém světě je rap battle ohromě populární a my chceme, aby tomu tak bylo i v Čechách a na Slovensku. Tato kultura zde má své místo!“

„Pro rok 2020 chceme do MadCirkusu přitáhnout legendární battlery ze Slovenska i Čech. Shomi, Bio a další jména, která se budou postupně na novou vlnu battlů nabalovat. S výše zmíněnými jsme mluvili, sondovali a mají zájem o to, se na battle scénu vrátit. Nemáme ale prostředky na to, si je pozvat a zároveň vytvořit dostatečné technické zázemí pro kvalitní záznamy, které si můžete později pouštěť na youtube.“


„V US, UK, Rusku, ale i třeba Německu jsou battlové ligy ohromné a záznamy jednotlivých soubojů mají milionová shlédnutí. Pojďmě si vytvořit nezapomenutelné hlášky a atmosféru, kterou nabízí tato rapová kultura i na naší domácí scéně.“ Ukázka z jedné z největších lig na světě:

„Chceme přitáhnout nejlepší battle MCs do MadCirkus ligy 2020, pojďte do toho s námi!“ Co vy na to přidáte ruku k dílu? Pokud jste se rozhodli že ano, máte na to pouze šest dní. Vybrat zbývá něco kolem 6 000 tisíc korun, to by se mohlo zvládnout nemyslíš? 

PODPOŘIT PROJEKT


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.