Hip Hop Magazín

Novinky

Pražská policie zadržela dva muže s 12,5 kg kokainu a 14ti miliony. Jedním z nich je podle deníku BLESK rapper ze Smíchova

4.1.2024

Pražská policie zadržela dva muže s 12,5 kg kokainu a 14ti miliony. Jedním z nich je podle deníku BLESK rapper ze Smíchova

Největší drogový případ za několik let? S výše zmiňovanými čísly určitě ano! Drogová scéna v Praze se otřásla v základech. Policie zadržela dva muže, kteří prodávali desítky kg ročně. Při domovních prohlídkách našli 12,5 kg této drogy a 14 milionů korun.

„V průběhu realizace kriminalisté za pomoci zásahové jednotky zadrželi 32letého muže, který byl hlavním organizátorem, a 25letého muže, který sloužil jako jeho pravá ruka a plnil především funkci distributora a zahradníka,“ – uvedla Policie ČR. Po domovní prohlídce se policisté nestačili divit. Mimo kokain a peněžní obnos, našli také dvě kompletní indoor pěstírny konopí a spoustu dalších věcí.

Velkou část zisku z prodeje drog využíval organizátor, který si za peníze kupoval vozidla, dovolené a nemovitosti po celé České republice. Kriminalisté dvaatřicetiletého a pětadvacetiletého muže obvinili z trestného činu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až dvanácti let. Oba muži jsou stíháni vazebně.

Proč však o tomto případu informujeme právě my? Může za to deník BLESK, který svou tiskovou zprávu obohatil o velmi zajímavý dovětek. Onen organizátor by měl totiž dle informací výše zmiňovaného média rapper z pražského Smíchova. Konkrétní jména ani možný pseudonym však prozatím znám není. Tudíž můžeme jen polemizovat a hádat. V případě aktualizace ohledně případu vás budeme informovat. Teda pokud bude osočení v rapovém rybníku pravdivé.

Zdroj: www.blesk.cz, www.policie.cz


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.