Hip Hop Magazín

Hudba

Vraťte se s námi zpět ke kořenům s novým instrumentálním EP Back To Boom Bap !!!

16.4.2018

Vraťte se s námi zpět ke kořenům s novým instrumentálním EP Back To Boom Bap !!!

Je to už nějaký ten pátek, co jsme na našem webu spustili novou rubriku s názvem Listen to Beat , která slouží jako „skladiště“ producentů, kde najdeš jak ostřílené hráče tak méně známe tváře. Společně s rubrikou jsme producentům slíbili i spoustu další aktivit, projektů či výzev. EP s názvem „Back To Boom Bap“ je právě jeden z nich.



Jedná se o instrumentální EP, které je nasměřované, jak už z názvu vyplývá, jasným směrem. Všichni zúčastnění dostali za úkol vrátit se ke kořenům a ve své kuchyni navařit pro tento release boom bapový beat. Kromě pomyslných mantinelů ohledně typu beatu měli v ostatních aspektech všichni volnou ruku. Některým jsme nahráli do karet, pro některé se naopak jednalo o velkou výzvu, jelikož se v tomhle „prostředí“ doma necítí.

Ve finále se na projektu nachází 17 jmen napříč Českou i Slovenskou republikou. Jmenovitě Roman FX BeatzJ-BEZDJ SaklovskyKovis BeatsDaddy GastTaifunPlampi BeatzFlegmatik beatsRodeX-officialProducent Martin RawasAlah.beatsNERIKynetik FB OfficialMinor ProductionsWaveproduction BeatsPetr Koža Joska a Keygee Beats.

O tom, jak se s tím dotyční poprali, si můžeš poslechnout na našem youtube kanále, kde jsou všechny beaty umístěny volně k poslechu. Tímto bychom všem producentům chtěli dodatečně poděkovat a zároveň je ujistit, že se určitě nejedná o poslední výzvu či projekt, který pro ně máme. Abychom nezapomněli, jedno velké díky také putuje k Armoredovi, který se nám postaral o grafiku.

Přejeme příjemný poslech a zároveň budeme rádi, když se s námi podělíš a tvůj názor popřípadě beat, který ti zněl v uších nejlépe a ulovil by sis jej nejraději na svůj projekt. Pro poslech klikej na obrázek níže!!!


    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.